The Nature of Things on kõrgekvaliteedilisi eeterlikke õlisid pakkuv kaubamärk, mille looja Benoit Nicol omab üle 20 aasta pikkust kogemust eeterlike õlide maailmas.

Kõik eeterlikud õlid imporditakse erinevatest maailma piirkondadest otse tootjatelt ning pakendatakse The Nature of Things poolt Iirimaal. Valik õlisid sortimendis on sertifitseeritud mahemärgisega, kuid ettevõtte suurem fookus on jätkusuutlikkusel. Õlisid ostetakse vaid neilt tootjatelt, kes destilleerivad kõrgeima kvaliteediga õlisid ja on tõestanud, et järgivad tootmises jätkusuutlikke praktikaid. See tähendab, et hoolitakse ja säästetakse oma tegevuse käigus keskkonda, toetatakse kohalikku majandust ja toimetatakse käsikäes kohaliku kogukonnaga.

The Nature of Things lähtub oma tegevuses kolmest eesmärgist – soovitakse pakkuda kõrgeima võimaliku kvaliteediga õlisid, teha koostööd jätkusuutlikke praktikaid viljelevate farmeritega ning pakkuda eeterlikke õlisid kaunis ja kutsuvas pakendis, et nende kasutamine ja väärt toime jõuaksid võimalikult paljude inimeste igapäevaellu.

Näitan kõiki 2 tulemust