Three Hills Soap pakub tahkeid šampoone, palsamit, kehakreeme, deodorantkreeme, huulepalsameid, vannitooteid, seepe ja raseerimistooteid.

Three Hills Soap seebid valmistatakse algusest lõpuni käsitööna originaalretseptide järgi Iirimaal. Kõik seebid valmivad väikestes kogustes külmprotsessi meetodil, mis tagab täielikult biolaguneva kõrvalsaadusteta seebi. Seebiteos kasutatavaid õlisid kuumutatakse minimaalselt, et säilitada nende nahka toitvad omadused.

Three Hills Soap kasutab oma toodetes ainult looduslikke koostisosi, eetilist päritolu kõrge kvaliteediga taimseid õlisid nagu oliivi-, kookose-, kastoor-, avokaado-, riisiklii-, magusa mandli õli ning mahedat toor-sheavõid. Tooted ei sisalda valmiskujul seebipõhjasid, puhastusaineid, säilitusaineid, sulfaate ega palmiõli.

Šampoonidele ja seepidele antakse värvus taimedega, kosmeetikavahendites kasutamiseks sobivate savide ja vürtsidega – nii on need looduse enda poolt värvitud. Tooted saavad oma lõhna puhastest eeterlikest õlidest – sünteetilisi õlisid ei kasutata.

Kõik savi baasil seebid on lõhnatud, et savi nahale kasulikud toimed saaksid seebis paremini esile tulla. Valikus leidub seepe paljudele erinevatele nahatüüpidele – tundlikule, rasusele, kombineeritud, normaalsele, kuivale, aknega, punetavale ja sügelevale nahale. Looduse rikkus ja mitmekülgsus inspireerib looma lihtsaid, kuid kasulikke tooteid.

Tooted on naturaalsed, vegan (v.a. huulepalsamid, milles on mesilasvaha), julmusevabad ning palmiõlivabad. Tahketele šampoonidele on müügil ka pakendivabad täited.

Toodete pakendamisel jälgitakse keskkonnasõbraliku ja rohelise pakendamise põhimõtteid. Kasutatakse materjale, millel on keskkonnale võimalikult väike mõju, mida kliendid saavad ümbertöötlemisse saata või mis on teisel ringil saadud.

Seebid on pakendatud Hairy Manilla paberist ümbrisesse, mis on valmistatud taaskasutatud paberist. Paber ei ole värvitud ega pleegitatud, värvid saadakse eri värvi ümbertöödeldud jäätmeid kasutades. Seepide paberkotikesed on 100% ümbertöödeldud materjalist, ümbertöödeldavad ja komposteeritavad. Kinnitamiseks kasutatavad kleepsud ja vannisoolade ning vannipuudrite pakendid on valmistatud tselluloosist ning on täielikult biolagunevad ja komposteeritavad.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.